Aktualności
09/08 2018

Metamorfoza Adama

Mój dzień składał się z dwóch lub nawet trzech treningów. Zacząłem odczuwać brak energii i ogólne zmęczenie. Moje ciało pomimo ciężkich treningów nie zmieniało, się. Nie widziałem konkretnej zmiany w umięśnieniu i postawie mojego ciała - choć mi na tym zależało. Wtedy postanowiłem się skonsultować z dietetyczką  Martą. Wspólnie zaplanowaliśmy nasze odżywianie, tak aby było dopasowane do mojego rytmu dnia. Wydawało mi się, że jem zdrowo i w odpowiednich dla mnie ilościach lecz dopiero po rozpoczęciu diety poczułem co to znaczy zjeść smacznie i zdrowo. Okazało się , że "na diecie" mogłem jeść spaghetti czy moje ulubione gołąbki z przepisu Marty. Na efekty i zbudowanie masy mięśniowej nie musiałem długo czekać. Teraz już wiem, że dokładne obliczenie ilości makroskładników i kalorii przez dietetyk Martę  dało odpowiedni efekt. Obecnie już sam doskonale radzę sobie w komponowaniu moich posiłków bo teraz wiem co jest  dla mnie dobre ;)


Opublikował:
Marta Urbańska
Wstecz

Bezglutenowe pyszności dla osób z celiakią.


Odchudzanie w siedzącym trybie życia.


Dieta na poprawę humoru


Sklep online z diatami
Kilka słów o mnie...

Z wykształcenia jestem psychodietetykiem oraz magistrem dietetyki klinicznej. Zamiłowanie do kulinariów i świadomość związków jedzenia ze zdrowiem uzmysłowiły mi, że chcę związać swoje życie zawodowe właśnie z tą dziedziną.
Swoje doświadczenie i wiedzę czerpałam nie tylko od wykładowców akademickich, ale także przy okazji praktyk odbywanych w szpitalach. Uczestniczyłam w szkoleniach na temat zaburzeń odżywiania i kompulsywnego objadania oraz w innych ogólnopolskich konferencjach dietetycznych...

Polub mnie na FaceBook
Instagram
Odwiedź mnie na YouTube