Aktualności
04/03 2019

Uwaga! Konkurs “Metamorfoza z Kliniką Diet”!

Kolejny, pełen energii Power Poniedziałek! Czy masz już jakieś nowe zdrowe postanowienia, które zaczynasz realizować właśnie dziś? Może jesteś już w połowie swojej drogi do osiągnięcia celu albo wdrożenia nowego nawyku? Jeśli masz ochotę zacząć ze mną, właśnie od tego poniedziałku, to weź udział w konkursie KLINIKI DIET! Możesz wygrać miesięczny plan dietetyczny, rozpisany według Twoich potrzeb i upodobań kulinarnych. Dzięki wygranej upewnisz się, że Twoja dieta jest odpowiednio zbilansowana, a porcje nie są ani za duże, ani za małe. Jeśli jesteś już na kolejnym etapie swojej przemiany, to także zachęcam Cię do wzięcia udziału w naszej zabawie.

 

Wrzuć pod postem na Facebooku relację z przygotowywania swojego posiłku i pokaż nam swoje zdjęcie z inspirującym fit daniem. Autor najbardziej kreatywnej i pozytywnej kreacji wygra darmową miesięczną dietę! Do dzieła, motywujmy się nawzajem!


Opublikował:
Marta Urbańska
Wstecz

Bezglutenowe pyszności dla osób z celiakią.


Odchudzanie w siedzącym trybie życia.


Dieta na poprawę humoru


Sklep online z diatami
Kilka słów o mnie...

Z wykształcenia jestem psychodietetykiem oraz magistrem dietetyki klinicznej. Zamiłowanie do kulinariów i świadomość związków jedzenia ze zdrowiem uzmysłowiły mi, że chcę związać swoje życie zawodowe właśnie z tą dziedziną.
Swoje doświadczenie i wiedzę czerpałam nie tylko od wykładowców akademickich, ale także przy okazji praktyk odbywanych w szpitalach. Uczestniczyłam w szkoleniach na temat zaburzeń odżywiania i kompulsywnego objadania oraz w innych ogólnopolskich konferencjach dietetycznych...

Polub mnie na FaceBook
Instagram
Odwiedź mnie na YouTube