Aktualności
10/08 2018

Metamorfoza Mateusza

Próbowałem zgubić zbędne kilogramy głodząc się oraz wykonywać katorżnicze treningi. Takie podejście spowodowało , że po krótkim czasie zabrakło mi siły i porzucałem plan odchudzania.  Myślałem , ze dieta musi być rygorystyczna a jej stosowanie to przykry obowiązek  a nie jedzenie ze smakiem. Kiedy widziałem, że wracam do swoich starych, złych nawyków postanowiłem poszukać  fachowej pomocy. Nie chciałem być całe życie skazany na dźwiganie zbędnego balastu. Fachowa pomoc jaką otrzymałem pokazała mi , ze zdrowe odżywiane to nie tylko liść sałaty i kurczak z pary. Kiedy nauczyłem się gotować swoje ulubione  potrawy w odchudzonych wersjach, mogłem cieszyć się ich smakiem i nie mieć wyrzutów sumienia, że zjadłem coś niezdrowego.  Nauczyłem się nowego podejścia do jedzenia  zrozumiałem, ze jem żeby żyć a nie żyje żeby jeść. To dało mi psychiczny spokój i wiem, że droga którą wybrałem jest właściwa. Teraz pracuje nad budową masy mięśniowej aby moja sylwetka byłą taka o jakiej zawsze marzyłem i abym nie musiał bać się zdjąć koszulki na plaży.


Opublikował:
Marta Urbańska
Wstecz

Bezglutenowe pyszności dla osób z celiakią.


Odchudzanie w siedzącym trybie życia.


Dieta na poprawę humoru


Sklep online z diatami
Kilka słów o mnie...

Z wykształcenia jestem psychodietetykiem oraz magistrem dietetyki klinicznej. Zamiłowanie do kulinariów i świadomość związków jedzenia ze zdrowiem uzmysłowiły mi, że chcę związać swoje życie zawodowe właśnie z tą dziedziną.
Swoje doświadczenie i wiedzę czerpałam nie tylko od wykładowców akademickich, ale także przy okazji praktyk odbywanych w szpitalach. Uczestniczyłam w szkoleniach na temat zaburzeń odżywiania i kompulsywnego objadania oraz w innych ogólnopolskich konferencjach dietetycznych...

Polub mnie na FaceBook
Instagram
Odwiedź mnie na YouTube