Aktualności
21/11 2020

Darmowa dieta do pobrania 1800 kcal

Darmowa dieta do pobrania 1800 kcal

Od lat zajmuje się rozpisywaniem diet i pomocą moim podopiecznym. Sama kiedyś borykałam się z nadwagą i byłam niezadowolona ze swojego ciała. Po kilku nieudanych próbach odchudzania moja motywacja spadła do „0” !!!.


Czy żeby być szczupłą mam jeść tylko surowe, niesmaczne sałatki, a na obiadach rodzinnych mam udawać, że nie jestem głodna? Widziałam tylko dwie skrajne możliwości : Głodzenie się i bycie szczupłą (ale kto by to wytrzymał…) lub jedzenie jak dotychczas i wieczne niezadowolenie z siebie(ale już z pełnym brzuchem). Czy tylko takie dwie drogi mam do wyboru? Po latach odkryłam, że wcale nie musi tak być, że bycie zdrowym i szczupłym nie równa się głodówce.


Mnie w tym „oświeceniu” pomogły merytoryczne studnia dietetyczne i psychodietetyczne, praca w szpitalach i świetni wykładowcy – więc teraz to ja czuje się w obowiązku powiedzieć Tobie, że jest coś pomiędzy głodówką a jedzeniem czego popadnie!
To zdrowe nawyki żywieniowe i „ dobra relacja” z jedzeniem zapewnią ci w końcu „ święty spokój „ i prawidłową masę ciała.

To że dobry chleb nie zabija, a pizza od czasu do czasu nie tuczy – już pewnie wiesz?!


Więc nie bój się podjąć tej ostatecznej i prawidłowej próby odchudzania. Ja pokażę ci co jest zdrowe, a co mniej i na ile tych „mniej zdrowych rzeczy” możesz sobie pozwolić, żeby było tak jak chcesz. Żebyś czuła/czuł się komfortowo w swojej skórze i żeby energia „ wychodziła ci uszami”.
Na dobry początek POBIERZ DARMOWE 3 DNI DIETY. To menu pomoże ci „ nie zwariować” i wejść w  odchudzanie bez zbędnych eliminacji i restrykcji. Tak zbędnych- napisałam to bardzo świadomie. Bo to, że ktoś ma np. nadwrażliwość na gluten-  nie znaczy, że ty ją masz. Próbuję Ci powiedzieć, że eliminacja nieprzetworzonych, dobrych produktów jest bezpodstawna jeśli nie masz konkretnych wskazań medyczno- zdrowotnych.
Zatem bierz i czerp same korzyści i radość z przykładowej diety, którą dla Ciebie stworzyłam ????
Oblicz swoją kalorykę PPM na moim bezpłatnym kalkulatorze. Znajdziesz go na pierwszej stronie KLINIKA DIET. Dzięki temu będziesz mógł jeszcze łatwiej dostosować dietę do swoich potrzeb.
Dietę możesz pobrać klikając w ten link Darmowa dieta na 3 dni
Daj mi znać  jak Ci idzie  i czy dieta jest smaczna na instagramie #klinikadiet i facebooku "Klinika diet”
Do zobaczenia!


Opublikował:
Marta Urbańska
Wstecz

Bezglutenowe pyszności dla osób z celiakią.


Odchudzanie w siedzącym trybie życia.


Dieta na poprawę humoru


Sklep online z diatami
Kilka słów o mnie...

Z wykształcenia jestem psychodietetykiem oraz magistrem dietetyki klinicznej. Zamiłowanie do kulinariów i świadomość związków jedzenia ze zdrowiem uzmysłowiły mi, że chcę związać swoje życie zawodowe właśnie z tą dziedziną.
Swoje doświadczenie i wiedzę czerpałam nie tylko od wykładowców akademickich, ale także przy okazji praktyk odbywanych w szpitalach. Uczestniczyłam w szkoleniach na temat zaburzeń odżywiania i kompulsywnego objadania oraz w innych ogólnopolskich konferencjach dietetycznych...

Polub mnie na FaceBook
Instagram
Odwiedź mnie na YouTube