Aktualności
09/06 2022

Damowa dieta- pobierz i sprawdź

Daliście mi także znać, że łatwiejsza dieta dla Was to taka, która ma cztery a nie pięć posiłków. Tak więc przygotowałam dla Ciebie odlotowe cztery dni darmowej diety o kaloryczności 1800 kcal z  czterema posiłkami. Jeśli zaplanujesz zakupy i podwoisz sobie każdy dzień diety, będziesz się cieszył dobra, zdrową dietą, aż przez osiem dni (lub więcej). Ja najbardziej polecam super szarlotkę na drugie śniadanie, szybką potrawkę na obiad i bajecznie prostego w przyrządzeniu łososia.

Daj znać czy menu przypadło Tobie do gustu. Pokaż swoje posiłki oznaczając Klinika Diet na instagramie, albo prześlij mi fotki i opinie na fb Klinika diet ;)

Smacznego!


Opublikował:
Marta Urbańska
Wstecz

Bezglutenowe pyszności dla osób z celiakią.


Odchudzanie w siedzącym trybie życia.


Dieta na poprawę humoru


Sklep online z diatami
Kilka słów o mnie...

Z wykształcenia jestem psychodietetykiem oraz magistrem dietetyki klinicznej. Zamiłowanie do kulinariów i świadomość związków jedzenia ze zdrowiem uzmysłowiły mi, że chcę związać swoje życie zawodowe właśnie z tą dziedziną.
Swoje doświadczenie i wiedzę czerpałam nie tylko od wykładowców akademickich, ale także przy okazji praktyk odbywanych w szpitalach. Uczestniczyłam w szkoleniach na temat zaburzeń odżywiania i kompulsywnego objadania oraz w innych ogólnopolskich konferencjach dietetycznych...

Polub mnie na FaceBook
Instagram
Odwiedź mnie na YouTube