Aktualności
10/02 2021

Dieta dla par

Potrzebujesz wsparcia żywieniowego w chorobie, czy planujesz się odchudzić, a może masz problemy z odpornością? Nieważne jaki cel, ważne z kim się go osiąga, a z bratnią duszą zawsze raźniej, także nie zastanawiaj się, niech dieta dla par stanie się Twoim wyborem na lepsze (Wasze) jutro. Przecież zdrowie jest najważniejsze, a jesteś tym, co jesz…także do dzieła! Wspólne odchudzanie będzie zdecydowanie prostsze. Może Wasza dieta redukcyjna będzie opierała się na wzajemnym wsparciu, a może będziecie walczyli o lepsze efekty i rywalizowali ze sobą w ilości zgubionych kilogramów? Dieta dla par to naprawdę bardzo ciekawa propozycja.

Zainetresowany?

Kliknij tutaj Dieta dla par

Cennik wpółpracy rózni się w każdym mieście.

Dieta dla par – dla kogo?

Dieta dla par wcale nie musi być kierowana tylko dla kobiety i mężczyzny, żony i męża, dziewczyny i chłopaka. Może to być także dieta dla mamy i córki, czy dla rodzeństwa. A może przetestujesz ten rodzaj prowadzenia diety z przyjaciółką albo wspólniczką bądź lokatorką? Pomyśl chwilę i wybierz swoją idealną jadłospisową połówkę.

Dieta dla par- kliknij tutaj

Dieta dla par – jak to wygląda?

Wykupując dietę dla par nie musisz martwić się tym, że Twoje preferencje żywieniowe zostaną pominięte. Otrzymacie indywidualne podejście do każdego z Was, przecież każdy z nas ma inne zwyczaje i inne smaki, dlatego dopasuję jadłospis tak, żeby każda połówka pary była zadowolona. Dieta zostanie tak skomponowana, aby pokryć zapotrzebowanie energetyczne, potrzebne makro- i mikroskładniki każdej osoby, by wyregulować wszelkie niedobory, czy pozbyć się uciążliwych dolegliwości. Dieta dla par może też być oparta na diecie redukcyjnej, gdy chcecie zgubić zbędne kilogramy. Wspólne odchudzanie będzie zdecydowanie prostsze, gdyż prowadząc jedną kuchnię unikacie posiłkowych pokus – gotujecie i jecie to samo.  Posiłki, które wymagają dłuższego czasu na przygotowanie będą takie same. Natomiast te proste i szybkie mogą się różnić w zależności od upodobań, czy też zaleceń żywieniowych w konkretnej jednostce chorobowej. W diecie dla dwojga zdecydowanie stawiam na elastyczność. Chcę, żeby każde z Was czuło się dobrze zaopiekowane.  Niczym się nie przejmuj, tak dobiorę produkty do Twojego planu żywieniowego, żebyś poczuł/-a się lepiej i osiągnął/-ęła zamierzony cel. Odchudzanie z dietą dla par stanie się nie tylko ciekawym doświadczeniem, ale także zaowocuje zmianą nawyków na całe życie

Dieta da par – jakie korzyści?

Korzyści, które płyną ze wspólnego jadłospisu w diecie dla par są ogromne. Po pierwsze jest to oszczędność czasu, nie musisz gotować dwóch zupełnie różnych obiadów, czy przygotowywać innych kolacji. Wszystko zrobisz razem i na koniec podzielisz na odpowiednie porcje. Także jeden problem z głowy. Pod hasłem oszczędności czasu może jeszcze ukryć się naprzemienne gotowanie wspólnych posiłków. Raz gotujesz Ty, a kolejnego dnia Twoja jadłospisowa połówka.
Dieta dla dwojga jest także korzystna pod względem oszczędności pieniędzy. Masz dokładnie sprecyzowane co będziesz jeść i dobrze wiesz, co należy wrzucić do sklepowego koszyka. Nie musisz bezsensownie błądzić w alejkach marketu szukając inspiracji na nowe danie, przy okazji kupując produkty, które nie zostaną wykorzystane. Posiłki planowane przeze mnie są różnorodne i trafią w gusta nawet najbardziej wybrednych osób.


Kolejną korzyścią wprowadzenia w życie diety dla par jest wzajemna motywacja. Mi się nie chce dzisiaj działać, ale Ty masz więcej energii, więc pociągniesz mnie w górę jak będę spadał/-a w otchłań. Innego dnia sytuacja się odwróci i to Ty możesz potrzebować mojej pomocy. Wzajemnie się napędzamy energią i wspólnie pokonujemy różne przeciwności. Co tam dużo mówić, w grupie raźniej. Odchudzanie na podstawie diety dla dwojga będzie zdecydowanie prostsze niż w pojedynkę. Od razu macie grupę wsparcia, może to nie jest rzesza osób, ale prawdziwa bratnia dusza, która ma podobny cel. Tracąc kilogramy na diecie redukcyjnej od razu możecie je mnożyć razy dwa i wtedy sukces jest jeszcze większy. Gotując razem pilnujecie się wzajemnie, żeby nie podjadać pokrojonych pomidorów, czy ugotowanego makaronu. A później mając już gotowy posiłek jecie go w fajnej atmosferze z człowiekiem, któremu tak samo zależy, żeby odchudzanie udało się.  


Jesteśmy różni, ale możemy się wspierać i to jest piękne! Każda osoba ma inne usposobienie i na co innego zwraca uwagę, dlatego dieta dla par może być lepiej dopilnowany przez dwie wspierające się osoby. Jeden/-na z Was może o czymś zapomnieć, ale drugi/-a będzie pamiętać. Tak właśnie, uzupełniając się, droga do wyznaczonego celu będzie zdecydowanie łatwiejsza i przyjemniejsza, a efekty będą szybciej widoczne. Wsparcie jest bardzo ważne przy zmianie nawyków, a osiągając cel będziesz miał/-a z kim dzielić się radością i sukcesem.


Opublikował:
Marta Urbańska
Wstecz

Bezglutenowe pyszności dla osób z celiakią.


Odchudzanie w siedzącym trybie życia.


Dieta na poprawę humoru


Sklep online z diatami
Kilka słów o mnie...

Z wykształcenia jestem psychodietetykiem oraz magistrem dietetyki klinicznej. Zamiłowanie do kulinariów i świadomość związków jedzenia ze zdrowiem uzmysłowiły mi, że chcę związać swoje życie zawodowe właśnie z tą dziedziną.
Swoje doświadczenie i wiedzę czerpałam nie tylko od wykładowców akademickich, ale także przy okazji praktyk odbywanych w szpitalach. Uczestniczyłam w szkoleniach na temat zaburzeń odżywiania i kompulsywnego objadania oraz w innych ogólnopolskich konferencjach dietetycznych...

Polub mnie na FaceBook
Instagram
Odwiedź mnie na YouTube