O mnie

Marta Urbańska

Z wykształcenia jestem psychodietetykiem oraz magistrem dietetyki klinicznej. Zamiłowanie do kulinariów i świadomość związków jedzenia ze zdrowiem uzmysłowiły mi, że chcę związać swoje życie zawodowe właśnie z tą dziedziną. 

 

Swoje doświadczenie i wiedzę czerpałam nie tylko od wykładowców akademickich, ale także przy okazji praktyk odbywanych w szpitalach. Uczestniczyłam w szkoleniach na temat zaburzeń odżywiania i kompulsywnego objadania oraz w innych ogólnopolskich konferencjach dietetycznych.

W drodze do uzyskania spokoju, zdrowia i szczęścia, należy wziąć pod uwagę dwa nierozłączne aspekty, jakimi są ciało i umysł. Dopiero dzięki tej harmonii możliwe staje się osiągnięcie pełnego sukcesu. Kluczem jest tu dogłębne rozpoznanie indywidualnych potrzeb pacjenta oraz kompleksowe, holistyczne podejście. Duża wrażliwość i determinacja w działaniu pozwalają mi osiągać cele i marzenia moich podopiecznych.

Certyfikaty Marta Urbańska


Rafał Sabanty

Jestem trenerem personalnym od 2013 roku. Moim zadaniem jest pomaganie ludziom w osiągnięciu ich własnych celów.
Moja przygoda ze sportem zaczęła się od Judo, w którym uzyskałem  mistrzowski stopień 1DAN, następnie miałem epizod jako Zawodnik Rugby ekstraligi w drużynie Master Pharm Budowlani Łódź. W chwili obecnej jestem zawodnikiem, który lubi stawiać sobie różne cele sportowe i je realizować od zawodów siłowych po zawody CrossFit. Moim zadaniem jest pomóc Ci zbudować silne i zdrowe ciało, a wiedza i doświadczenie jakie posiadam zapewni nam dobrą współpracę i zadowolenie z efektów. Jestem tu po to , abyśmy wspólnie osiągnęli twój cel.

Trenuje zarówno kobiety jak i mężczyzn.  Jeśli masz ochotę podjąć to  wyzwanie i osiągnąć swoją wymarzoną sylwetkę razem ze mną – wypełnij , krótki formularz. Pomoże to nam poznać się lepiej, a mnie przybliży twoje cele i założenia.  Po uzyskaniu odpowiedzi, zaplanuje twój trening tak, aby skupić się na tych częściach ciała , na których Tobie zależy, pamiętając także o ogólnym rozwoju ciała.

Wejdź i sprawdz moje już gotowe treningi , możliwe do wykonania w domu , które możesz znaleźć w slepie KLiniki Diet.

Klinika diet